Вихідні на «Гогольfest»

younnat 

Першим глядачів і слухачів дивував YOUNNAT. Клавішник гурту Lюк створив у підвалі Мистецького арсеналу справжню феєрію звуків і світла, і ті, хто не прийшов на «Гогольfest» п’ятничним вечором, можуть хіба кусати собі лікті.

sunsay
В суботу виступав «Sunsay». Так, таку музику важко слухати на роботі, вона настільки різна, настільки несподівана, що до неї просто неможливо звикнути, але одночасно з тим, вона затягує, і через кілька пісень ти вже не можеш спокійно стояти, тебе просто розриває на шматки. На завершення виступу гурту прозвучала «Нева», котру колись співала легендарна 5’nizza. «Приємно згадати те, що було колись», — сказав сам Запорожець, і можна собі лише уявити наскільки було приємно всім, хто зібрався того вечора на «Гогольfest».

babkin
Останнім з Харківського десанту Мистецький арсенал штурмував Сергій Бабкін. Перше, що спадає на думку, коли я думаю, про вчорашній вечір, що Бабкіну якимось незрозумілим чином щоразу вдається бути дуже різним, і при цьому ніколи не повторюватись. «Це так добре, що ви всі прийшли. Було б зовсім по-іншому, коли б ви не прийшли», — цілком безпосередньо зі сцени каже Сергій, і в цьому, здається, весь він. А ще неймовірна доза позитиву і просто нестримне бажання підтанцьовувати, і підспівувати навіть, якщо ти чуєш цю пісню вперше. Вихід Бабкіна та його команди «на Біс», після добре всім відомої з дитинства пісні «Луч солнца, золотого», став прекрасним завершальним акордом вихідних на «Гогольfest».
Вихідних переповнених драйвом і незабутніми враженнями від виконавців і музики, яка дозволяє забути навіть про останнє метро. (Майже, як в пісні Sunsay "У тебя есть все, чтоб об этом забыть" :))

Фото: http://ninahuugen.blox.ua/html;

http://picasaweb.google.com/babakin.serg

 

Вихідні на «Гогольfest»: 3 комментария

  1. блін, чого так мало написано? Проспівано ж було набагато більше!!)))

  2. Доречі про Бабакіна — він різний завжди,бо він актор. Ну то я тобі вже це казала, це так — щоб люди знали)))

Обсуждение закрыто.