Море

Плавати на поромі і годувати бакланів хлібом, хочу розкласти намет поблизу мису Айя і, і після першої вечері біля вогнища зрозуміти, що почався найкращий період року, — відпустка.

more
Період, коли можна цілими днями нічого не робити, і не відчувати за це докорів сумління. Купатися, засмагати, зранку пити каву з згущеним молоком, а ввечері вино. Купатися, вчитися пірнати і плавати під водою, засмагати, збирати камінці і мушлі, ловити крабів і навіть намагатися приготувати їх на багатті. А ще ходити в гори і робити багато фотографій. Їсти мідій, придумувати назви яхтам, а ще вигадувати історії від чого походять назви Фіолент, Херсонес, Пантікапей і Ольвія. Хочу спостерігати за заходом сонця і думати, що тепер за аналогією до фільму «Достукатися до небес» можна спокійно помирати, з ангелами буде про що поговорити.

more 

Хочу вночі лежачи на землі, дивитися на зоряне небо, на котрому видно Чумацький шлях, і де одна за одною падають зірки. Хочу засинати під шум прибою і думати, що завтра буде тільки ще краще.
Ще ближче до омріяної відпустки море почне мені снитися, в такі дні, мені все чомусь здається, що я мала народитися десь біля моря, десь в Греції на приклад 🙂 А поки що залишається хіба запхати ноги в миску з водою, слухати The Kooks «Seaside» і мріяти, переглядаючи фотографії з попередньої поїздки.

Море: 5 комментариев

 1. от моря тебе — воздушный поцелуй…

  только оттуда, с 13 Фонтана)

  море — одним словом; оно тебя ждёт.

  Митя из Одессы

 2. я живу серпнем. коли море буде під вікнами 🙂

 3. як знайомо… — море тягне до себе навiть мене — усього за декiлька кiлометрiв, навiть тебе — далечi, у мiстi без нього…

  Море, де розкрито зоряне небо…

  Море, да вуста зiрок говорять…

  Море, де вiдчуття людини, починають цiкавити ангелiв…

  Море, яке вчить тебе жити по-iншому, мрiяти жити, мрiяти кохати по-справжньому назавжди))))))))))))

 4. а я вот уже ленив слишком — не хочу никаких поездов, долгой езды… а на море хочу, всю зиму, осень, ещё осталось как минимум пару месяцев весны хотеть… но — хочу на море своим транспортом 🙂

Обсуждение закрыто.