“Мертвий Півень” між Києвом і Львовом

МП

Вже за тиждень Мертвий Півень виступатиме у Львові. З презентацією альбому "Мертвий Півень. Вибраний народом", який вони записували на своєму концерті в Києві. Тоді ж буде презентовано диск "Кримінальні сонети", але зараз мова не про це. До альбому "Мертвий Півень. Вибраний народом", ввійшли пісні best of the best, обрані самими слухачами. А віддані фани гурту знали що обирати. А тому на концерті звучали і "Гуцулка Ксеня", і "Поцілунок", і "Переваги окупаційного режиму", і "Б'ютіфул Карпати". Та все ж фурором виступу Півнів стала пісня виконана дуетом з солісткою гурту Крихітка Цахес. Голос Каші Сальцової у піснях "Коли ти смієшся" та "Ми помрем не в Парижі", просто гіпнотизував. Це був той момент, коли раптом всім перехотілося пити пиво, курити, фотографувати і підспівувати, настільки всі були зачаровані. Попри те, що цю пісню у виконанні Мертвих півнів я чула неодноразово, чомусь саме голос Каші Сальцової у рядках "Залишилась любов але краще б її не було…" так сильно запав в душу.
А далі…, далі був "Франсуа"… Ех, пам’ятаю я часи, коли Мертвий півень виступав на площі Митній у Львові і ця пісня була хітом з хітів. До речі про хіти, саме на концерті "Мертвий Півень. Вибраний народом" Роман Чайка сказав, що вперше за 15 років виконання цієї пісні гурт мусить подякувати Ірині Білик за таку… таку романтичну пісню.
Далі був "Старенький Харлей", і "Літо буде" а також пісні на вірші Андруховича. Пісня "Without you" звучала для мене дуже особливо, ну що зробиш навчання на факультеті журналістики дається взнаки, а тому слова "Знову, курва, радіо, телебачення, курва, преса", набувають особливо змісту. У пісні про сто баксів і… всім добре відомі наслідки, вже варто було б змінити суму, але своєї актуальності вона, мабуть, не втратить ніколи.
На біс звучали "Ето" і пісня про Old Soldier, котрий Is Very Drunk.
Так не хотілося, щоб концерт закінчувався, так не хотілося відпускати зі сцени далеко не мертвих Півнів. А потім дорогою додому ми ще довго згадували все, що почули і пережили, а ще співали, ну, не зовсім як Барабара, але дуже старанно "Брат! Піва кончілась, Піва кончілась, жена ушла!"
І зрештою, в тому, що концерт вдався немає жодних сумнівів, — у мене досі в плей-лісті "Поцілунок" і "Б'ютіфул Карпати" і "Ми помрем не в Парижі".
До речі, будете мати можливість, не пропустіть "Сніданок з Мертвим півнем" у Львівській ратуші. Їхні пісні best of the best та й не тільки таки варто почути вперше, вдруге і всоте.

“Мертвий Півень” між Києвом і Львовом: 4 комментария

  1. тюююю, а коли то все було…….. я теж хтів піти……

  2. продовжую кусати лікті…:(

    Одарко, ти як завжди молодчинка!

  3. Як би там не було — а пяний Футор у суботу про те ніц не повів 🙁

Обсуждение закрыто.